JASEŁKA W PRZEDSZKOLU NR 1 IM NIEZAPOMINAJKI
Dnia 21 grudnia odbyło się uroczyste przedstawienie „Jasełka”, które zaprezentowały dzieci z najstarszej grupy „ Biedronki”
Dzieci wraz z rodzicami aktywnie uczestniczyli w przygotowywaniu występu wprowadzającego nas w nastrój świąt. Każde dziecko brało czynny udział w przedstawieniu, każde miało do odegrania jakąś rolę..Dzieci w strojach Józefa, Marii, królów, pasterzy, aniołów prezentowały się bardzo ładnie i uroczyście, były przejęte swoimi rolami, bardzo ładnie przedstawiły narodzenie Jezusa. Było świątecznie i uroczyście, wszyscy śpiewali kolędy i pastorałki. Wszystkich opanował świąteczny nastrój .
Zawsze z niecierpliwością oczekujemy na nadejście okresu Świąt Bożego Narodzenia. Choć pracy przy przygotowaniach do tych świątecznych spotkań nie brakuje jest to dla wszystkich czas radości z przygotowywania dla bliskich niespodzianki.
Okres świąteczny jest dla wszystkich okazją do refleksji nad przemijającym czasem, do wspomnień, wzruszeń, do pojednania z bliskimi, do czynienia dobra dla innych ludzi. Do miłości, bo „miłość się mnoży, kiedy się ją dzieli”.
Życzymy wesołych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia , w atmosferze miłości, bliskości, dobroci i zrozumienia

Agnieszka Zając