zajęcia otwarte w grupie Krasnali
W czwartek- 13 grudnia o godzinie 16.00 w oddziale III odbyły się zajęcia otwarte w formie warszatów. Krasnale wraz z przybyłymi rodzicami i babciami wspaniale się bawiły. Wszyscy się wesoło przywitali, po czym uważnie wysłuchali bajki o Pingwinie Dżonie. Dzieci nauczyły się, że trzeba dbać o to, by się nie odallać od dorosłych, aby się nie zagubić. Później była zabawa z chustą animacyjną, zaś po niej każde dziecko z pomocą dorosłego wykonało według instrukcji p. Lucynki Miśkiewicz własnego Pingwina Dżona. Kolejnym zadaniem był konkurs na najdłuższy łańcuch wykonany z papieru- wszyscy się świetnie spisali. Powstałe w ten sposób łańcuchy zostały połączone i stworzyły dekorację sufitu w sali Krasnali. Zajęcia zakończyły się nauką wycinania gwiazdek z origami płaskiego-koła. Dzieci uczyły swoich bliskich w jaki sposób wykonać gwiazdki. Po zakończonych warsztatach przybyli goście otrzymali pamiątkowe dyplomy i zostali zaproszeni na poczęstunek. Dziękujemy serdecznie wszystkim obecnym za cudownie spędzony czas.