5-cio latki z Przedszkola nr 1 z wizytą w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowogardzie.

Dzieci z grupy pięciolatków wraz z paniami udały się z odwiedzinami do pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 2, gdzie miały okazję zapoznania się z salami lekcyjnymi i ławkami. Panie nauczycielki ze szkoły przygotowały dla przedszkolaków wiele ciekawych atrakcji m. in. samodzielne zrobienia kwiatka przy uzyciu słomki, kleju i papieru. Mieliśmy okazję odwiedzić dzieci z klas młodszych, i starszych. Mogliśmy zobaczyć chomiczka- pupilka szkolnego.

5-cio latki z Przedszkola nr 1 z wizytą w Szkole Podstawowej nr 2

Klasy starsze przygotowały dla nas mały występ " Demeter i Kora". Na koniec zwiedziliśmy sale komputerowe i sale w której dzieci zobaczyły " magiczna" tablice, która bardzo zaciekawiła przedszkolaków.

Swój nadmiar energii mogliśmy wyładować w sali do zabaw oraz na szkolnym placu zabaw.