Cała Polska czyta dzieciom

W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom 6-latki odwiedziły Bibliotekę, gdzie usłyszały opowiadanie ”Kłopoty Jeżyka” i wykonały prace plastyczną związaną z tekstem. Natomiast w Szkole Podstawowej nr 3 w ramach „Spotkania z książką” obejrzały przedstawienie przygotowane przez starsze klasy związane z szanowaniem książek.

Cała Polska czyta dzieciom Cała Polska czyta dzieciom Cała Polska czyta dzieciom
Zobacz więcej zdjęć...

Starszaki wybrały się też z wizytą do piekarni prowadzonej przez państwo Pędziszczak. Niemniej cieszyła wycieczka do Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie. Ponieważ zbliżają się wakacje, pani pielęgniarka utrwaliła z dziećmi zasady udzielania I pomocy i wszystkie potrzebne numery ratunkowe.

Strony WWW, Systemy CMS, Joomla, eSklep, ecommerce, strony internetowe, banery, druk
MojaSzkola.net - Strony WWW dla szkół, przedszkoli, gimnazja, licea, Systemy CMS, Joomla, ecommerce, strony internetowe, banery, druk

Kontakt

dyrektor: Jolanta Bielska
tel. +48 91 / 39 26 286
www.przedszkole1.nowogard.pl

Adres

Przedszkole nr 1
im. Niezapominajka
ul. Żeromskiego 14
72-200 Nowogard
przedszkole_nowogard@op.pl

Godziny otwarcia

Przedszkole jest otwarte codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30- 16.30.

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość