Dzień Dziecka 2021
W naszym przedszkolu nadszedł długo oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci - DZIEŃ DZIECKA!!!! Dzieci miały okazję świętować przez aż dwa dni!!! 1 czerwca o atrakcje zadbały panie z przedszkola - była ciepła czekoladowa fontanna z owocami, zabawy przy muzyce i konkurencje sportowe. Natomiast na drugi dzień o dobrą zabawę zadbał ANIMATOR. Było wspaniale - bańki mydlane, balony, śpiew i taniec, wata cukrowa i wielka niespodzianka w postaci Chasea, który przybył prosto z Psiego Patrolu!!!!

Obchody Dnia Mamy i Taty

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci przyjętych do najmłodszej grupy wiekowej na spotkanie z dyrektorem i wychowawcą  w dniu 15.06.2021r o godzinie 16:30.

Dyrektor: Jolanta Bielska

W związku z decyzją Premiera M. Morawieckiego i Ministra Zdrowia A. Niedzielskiego w sprawie zamknięcia przedszkoli i żłobków od soboty 27 marca do 9 kwietnia 2021r."
Informujemy, że przedszkole będzie otwarte tylko dla dzieci rodziców służb porządkowych i medyków obojga rodziców pracujących.