Istnieje możliwość utworzenia  bezpłatnej klasy zerowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowogardzie w roku szkolnym 2022/2023 (rocznik 2016, 2017) - jeżeli zgłosi się odpowiednia ilość dzieci.
Zainteresowanych rodziców proszę o wypełnienie oświadczenia woli (załącznik 1 - znajduje się na stronie internetowej szkoły i w sekretariacie SP-2).

Deklarację można  osobiście złożyć  w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 lub drogą mailową na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Deklarację chęci zapisu do klasy "0" przyjmujemy  do 27.05.2022r.

Dyrektor Przedszkola nr 1 im. Niezapominajka w Nowogardzie informuje, że konkurs ofert na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego i pracownika obsługi został rozstrzygnięty. Osoby zainteresowane zostały powiadomione telefonicznie lub osobiście o wynikach konkursu.

Dyrektor Jolanta Bielska

W bieżącym roku szkolnym opieka wakacyjna dla dzieci uczęszczających do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Nowogard przedstawia się następująco:

Lp.

Nazwa placówki

Adres placówki

Termin dyżuru wakacyjnego

1.

 Przedszkole nr 3 

ul. Ks. J. Poniatowskiego 2a, 72-200 Nowogard

Lipiec 2022 r.

2.

 Przedszkole nr 1

ul. S. Żeromskiego 14, 72-200 Nowogard

Sierpień 2022 r.

Zapisu dziecka można dokonywać w terminie:  od 11 maja 2022 r. do 10 czerwca 2022 r. Listy będą dostępne u wychowawców grup.

Serdecznie zapraszamy.

DZIEŃ MARCHEWKI